3 Haz 2017

Hayranının Israrlarına Dayanamadı , Mezuniyet Balosuna Katıldı

REKLAMLAR

Hayranının Israrlarına Dayanamadı , Mezuniyet Balosuna Katıldı

edebiyatfatihi.net ÖZEL HABER

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Haluk Levent Twitter'da @Horan's_Girl adlı takipçisinin aylardır mezuniyet balosuna kavalye olarak katılma isteğini kırmayarak hayranının mezuniyet balosuna kavalye olarak katıldı.

Her şey Twitter'da  @Horan's_Girl adlı kullanıcının Ocak ayından itibaren hayranı olduğu  Haluk Levent'e "Mezuniyetimde kavalyem olur musun?" isteğiyle başladı .


Haluk Levent'e defalarca twit atan hayranı sonunda azmiyle mutlu sona ulaştı. Haluk Levent hayranının mezuniyet balosunda kavalyesi olacağına söz verdi.

Ve mutlu son...


Haluk Levent'in hayranının mezuniyet balosuna katılması kısa sürede sosyal medyada geniş yankı buldu. Bazıları "reklam" imasında bulundu.

 Kim ne dersin Haluk Levent'in hayranını kırmayarak onun mezuniyet balosuna katılması takdir edilecek bir davranıştır. Bu alçakgönüllü hareketi ve nezaketi için alkışlar Haluk Levent'e 👏👏👏👏

Artikel Terkait

Yorumunuz onaylandıktan sonra görülecektir..Bir hesabınız yoksa "adı/url veya anonim"i seçerek kolayca yorum yapabilirsiniz.Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.


EmoticonEmoticon