ÖĞRENCİLERİNDEN ÖĞRETMENLERİNE BOL SÜRPRİZLİ ANA HABER BÜLTENİ

reklamlar
ÖĞRENCİLERİNDEN ÖĞRETMENLERİNE BOL SÜRPRİZLİ ANA HABER BÜLTENİ
Gümüşyaka Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları “ GAL TV Ana Haber Bülteni” projesi ile 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına çok farklı bir bakış açısı kazandırdı. Öğrencilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili hazırladığı ilginç video şimdiden Youtube'da binlerce tık aldı...
Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz👇Ünlü isimlerden  Kutlama Mesajları
Çok ilginç ve mizahi haberlerin yer aldığı ana haber bülteninde ünlü isimlerin kutlama mesajları dikkat çekti... Ünlü pop şarkıcısı Yusuf Güney , yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödülünü alan Eypio ve ekranların ünlü ismi oyuncu ve tarihçi Pelin Batu GAL öğretmenlerine  kutlama mesajı ileten ünlülerden oldu.

Gündemden başlıklar

  • Gümüşyaka Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları GAL TV Ana Haber Bülteni’nde öğrenci ve öğretmenlerin yaşadığı güncel sorunlara da değindi...Okul içerisinden röportajların da yer aldığı Ana Haber Bülteni’nin gündemden konu başlıkları şu şekilde: 
  •  Edebiyat Öğretmenlerinin Çilesi Bitmiyor 
  • YGS stresi öğrencileri şoka soktu
  • Sınavların bitmesi coşkuyla karşılandı
  • Doların Yükselişi Kantini de Vurdu

Reklam kuşağı güldürdü
Ana haber bülteninden sonra yayınlanan reklam kuşağı ise izeleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.


Hiç yorum yok

Yorumunuz onaylandıktan sonra görülecektir..Bir hesabınız yoksa "adı/url veya anonim"i seçerek kolayca yorum yapabilirsiniz.Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.