14 Şub 2016

GAZETENİN ÇIKARILMA İHTİYACINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK MAKALENİN TOPLUM HAYATINDAKİ ÖNEMİ NEDİR ?

REKLAMLARGazetenin çıkarılma ihtiyacını göz önünde bulundurarak makalenin toplum hayatındaki rolünü araştırınız. Araştırma sonuçlarını arkadaşlarınızla paylaşınız.
Gazete toplumu çeşitli konularda bilgilendiren ve gelişmelerden haberdar eden bir yayın organıdır. Gerek ülkede gerekse dünyada olup bitenleri okuyucusuna aktarma amacı güder. Günlük olarak siyaset, ekonomi, sosyal hayat, spor, eğlence gibi konularda yaşanan gelişme ve değişimleri aktarır. Gazete kolay ulaşılabilen külfetsiz bir araçtır. Gazetelerde makalelerin yayınlanması makalenin konu­su hakkında okurların bilgisini artırır. Okuyucuların gündemi ve gelişmeleri farklı ve usta bakış açıları­nın yardımıyla takip etmelerini sağlar..Okuyucuların makalede işlenen konu hakkında bilgi edinmesini,onların dünyasında yeni ufukların açılmasını sağlar.Artikel Terkait

Yorumunuz onaylandıktan sonra görülecektir..Bir hesabınız yoksa "adı/url veya anonim"i seçerek kolayca yorum yapabilirsiniz.Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.


EmoticonEmoticon