10 Eki 2015

MEHMET KAPLAN, DOĞUMUNUN 100. YILINDA FATİH'TE YÂD EDİLİYOR

REKLAMLAR


MEHMET KAPLAN, DOĞUMUNUN 100. YILINDA FATİH'TE YÂD EDİLİYORİstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Daire Başkanlığı- Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Edebiyatımızın İçinden” programı bu sezon da devam ediyor. Edebiyatçı yazar Mehmet Nuri Yardım, Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nin seminer salonunda edebiyat tarihçisi ve tanınmış değerli ilim adamı Prof. Dr. Mehmet Kaplan’ı anlatacak. Toplantı, 13 Ekim Salı günü saat 17.00’de başlayacak.
Yardım, Doğumunun 100. Yılı dolayısıyla Mehmet Kaplan’ın hayatını, fikirlerini ve eserlerini anlatacak. Yetiştirdiği talebelerden ve yaptığı hizmetlerden bahsedecek. Mehmet Kaplan’ın bilinmeyen fotoğraflarını da bir slayt olarak sunacak olan Mehmet Nuri Yardım, programın sonunda dinleyicilerin konuyla ilgili sorularına cevap verecek. Programa katılmak serbest. Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi, Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün yanında, Akşemseddin Caddesi üzerinde...


Artikel Terkait

Yorumunuz onaylandıktan sonra görülecektir..Bir hesabınız yoksa "adı/url veya anonim"i seçerek kolayca yorum yapabilirsiniz.Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.


EmoticonEmoticon